با نام او

ایمان بجز از علی پایه ندارد             قران بجز از مدح علی آیه ندارد

گفتم بروم سایه لطفش بنشینم     دیدم که علی نور بود سایه ندارد

با عرض تسلیت به مناسبت ایام سوگواری آقا

امیر المومنین علــــــــــــی علیه السلام

التماس دعا

/ 10 نظر / 32 بازدید
سارا

سلام وعرض ادب موفق باشين

آشنا ..

تا صورت پیوند جهان بودعلی بود تا نقش زمین بود و زمان بود علی بود شاهی که ولی بود و وصی بود علی بود سلطان سخا و کرم و جود علی بود خاتم که در انگشت سلیمان نبی بود آن نور خدایی که در او بود علی بود آن شاه سرافراز که اندر شب معراج با احمد مختار یکی بود علی بود آن کاشف قران که خدا در همه قران دادش صفت عصمت و بستود علی بود آن قلعه گشایی که در قلعه خیبر برکند به یک حمله و بگشود علی بود آن شیر دلاور که برای طمع نفس بر خوان جهان پنجه نیالود علی بود این کفر نباشد سخن کفر نه این است تا هست علی باشد و تا بود علی بود . . . . یاعلی !

بلال سخندان

سلام با اجاز هی شما قسمتی از متن را به وبلاگ خودم بردم به من هم سر بزن "شب هجران بلگفا .کام

منتظر کوچک

به اطلاع همه ی دوستان و آشنایان اینترنتی می رسانیم : مراسم شب هفتم آن دو یار سفر کرده ، مادر و برادر آقای کمالی (حریم یاس) روز سه شنبه ۱۵/۵/۸۷ از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۳۰ واقع در تهران - میدان خراسان - خیابان خراسان - خیابان لرزاده - مسجد لرزاده برگزار خواهد شد. حضور شما باعث تسلی خاطر داغدیدگان خواهد شد.

ماندنی

سلام چندی پیش برنامه مهر و ماه که به پخش گوشه هایی از جلسه جمعی از شاعران پیشکسوت و جوان کشور در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی پرداخته بود از شبکه دوم سیما پخش شد . اگر تمایل داشته باشید ، میتونید اولین تکه از این برنامه را که مربوط میشه به قاسم رفیعا ، شاعر طنز پرداز طرقبه ای که شعر "بچه محله امام رضایم" را در حضور آقا خوندن ، از آدرس وبلاگ من دانلود کنید www.mandani1983.persianblog.ir يا علي [گل]

مریم

گفتم چه بود نام شریفش گفتا براحمد و محمود ومحمحد صلوات

مریم

با تشکر از دوستان اینترنتی و یاد خدارا همیشه در دلهای سوخته زنده کنیم

ایمان به جز از مهر علی پایه ندارد

مدینه

بچه هاسر نمازتون دعام کنید0 توی بد حالی گیرکردم0[گریه]